pdf Zpravodaj obce Baška - říjen 2020 Populární

Stažení (pdf, 8.43 MB)

2020-10-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - říjen 2020

Zpravodaj říjen (10/2020) Na obálce říjnového čísla začneme slovem Radomíra Bělíka, starosty SDH Hodoňovice a zprávou z hudebního Minifestu, který proběhl na přehradě. Pak následují výběry z usnesení Rady obce Baška a Zastupitelstva obce Baška. Poděkování MUDr. Marii Kocichové. Informace o letošním vítání občánků. Seznámíte se s „canisterapií“. RenoFarma Beskyd, a. s., informuje, jaké práce se v zemědělské oblasti budou v říjnu realizovat. Finanční poradna. Informace o u Odboru služeb a o 4. místě v soutěži O keramickou popelnici. Zajímavý projekt pro řidiče seniory. Něco o houbách. ČEZ Distribuce také informuje. Článek o zájezdu do Jeseníků. Rozhovor s Lenkou Valentovou. Lašský král slavil 75. narozeniny. Bašťané oslavili Den Malé Bašky. Reportáž o letošním Gulášfestu i o soutěži hasičů v Hodoňovicích. Týdenní soustředění mladých rybářů. Senior klub a výlety seniorů. Pohled do knihovny v Bašce na obrazy Milana Pastrňáka. Fotbalisté jsou v nové sezóně. Ve škole v Bašce proběhl Festival inspirace v přírodních vědách a vítání prvňáčků. Nový přístup k žákům ve škole aneb Na co můžeme být v Bašce hrdí (2.část). Taky něco o mateřské škole a stavebních změnách. Z dobového tisku. Pouť v Hodoňovicích a zvony v kostele Panny Marie. Tak šel čas.