pdf Zpravodaj obce Baška - listopad 2020 Populární

Stažení (pdf, 6.47 MB)

2020-11-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - listopad 2020

Zpravodaj listopad (11/2020) Na obálce listopadového čísla najdeme rozhovor s Lukášem Handrejchem, starostou SDH Baška. Pak následují výběry z usnesení Rady obce Baška. Jak s domovním odpadem? Děti ze školičky vyráběly přání pro seniory. Nový přechod pro chodce se připravuje. Policie ČR informuje: Nebuďte neviditelní. Finanční poradna. Ukončení sezóny Autokempu Baška. Přijela pouť. Vařte s námi:: podzimní recepty. Rozhovor s rybím farmářem Radkem Foldynou. Ochotnící měli premiéru hry Slavičí dům v kulturním domě.Bašťanská šestka.proběhla. Senior klub- výlet, zájezd a vzpomínka na divadlo.Co se dělo v knihovně. Podivná sezóna ve fotbale. Baška po sametové revoluci 1989-1990. Vzpomínka na Antonína Vacka, prvního řídícího školy v Kunčičkách u Bašky. Tak šel čas.