pdf Zpravodaj obce Baška - červenec, srpen 2020 Populární

Stažení (pdf, 9.60 MB)

2020-0708-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - červenec, srpen 2020

Zpravodaj červenec, srpen (07,08//2020) Na obálce červencového, srpnového čísla začneme slovem Davida Blahuty k letošní absenci kulturních akcí. Pak následují výběry z usnesení Rady obce Baška a Zastupitelstva obce Baška. RenoFarma Beskyd, a. s., se omlouvá za zápach, ba přímo smrad linoucí se počátkem července z jejich bioplynové stanice. Zájezd do Jeseníků se chystá na září. Starostka a místostarosta se setkali s dárcem krve a odměnili ho. Centra SmVak jsou opět v provozu. Stavební zákon zjednoduší povolování staveb. Baška dostala osvědčení o úspoře emisí. Něco také najdeme o bezpečných prázdninách. IN.F. obálky jsou na světě. Soutěž o Radniční listy 2020. Finanční poradna. Začala sezona kempu v Bašce. Máme svou včelařskou stezku. Silné deště zasáhly i Bašku. Koho volat při likvidaci hmyzu. Máme nové pekařství Boček a Řeznictví H&H přesídlilo na nové místo (viz rozhovor s Janou Baranovou). Senioři na výletě. Cestička okolo Bašky trhala rekordy. Smažila se vaječina i bramborové placky. Co se dělo v knihovně. Fotbalový klub nabírá nové rekruty. Festival inspirace v přírodních vědách ve škole v Bašce! Historie našeho Zpravodaje obce Baška a Sokola v Bašce. Tak šel čas.

.