pdf Zpravodaj obce Baška - květen 2020 Populární

Stažení (pdf, 9.86 MB)

2020-05-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - květen 2020

Zpravodaj květen (05/2020) - Na obálce květnového čísla začneme informací ke koronaviru. Nechybí představení dalšího ze zastupitelů – Jiřího Sýkory, dále Vás čeká povzbuzení od faráře Pawla Grodka, připomenutí výročí osvobození obce, výběr z usnesení rady obce a zastupitelstva obce, informace o snížení DPH u stočného, Příměstský tábor na přehradě Baška – INDIÁNI 2020, Poskytování osobní asistence v obci Baška, Doporučení a informace k probíhající epidemii koronaviru, Zkroťte své finance 1. – Jak předejít zadlužení, Jsme doma. Tak si pojďme číst., Český institut finanční odpovědnosti a.s. informuje ..., Odbor služeb obce Baška informuje ..., Ukliďme Česko – proběhlo komorně, Výroba kraslic není složitá, zvládnou ji i děti, Rozhovor s Tomášem Slamjákem, Co se dělo v naší knihovně?, Výstava obrazů Milana Pastrňáka, Vařte s námi, Ani ve stavu nouze zpěváci neztratili náladu, Člověk míní, Škola a koronavirus, Nazahlcujte je. Neznámkujte, čtyřky dáváte rodičům, vzkazuje kolegům jeden z nejlepších učitelů světa, Žáci ZŠ Baška v rámci výtvarné výchovy plnili výzvu své učitelky, Zápis do první třídy ve znamení koronaviru, Jak vypadá vyučování na dálku, Úžasné myšlenkové mapy do dějepisu od 8. A, IN MEMORIAM 15. března 1939 – 5. května 1945, Z tvorby Boženy Peterkové, janovické rodačky – autorky lidových veršů a písní (*1911 - †1985), Tak šel čas, v závěru čísla je pro volnou chvilku křížovka.