pdf Zpravodaj obce Baška - březen 2020 Populární

Stažení (pdf, 8.01 MB)

2020-03-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - březen 2020

Zpravodaj březen (03/2020) - Na obálce březnového čísla začneme článkem o tom, jak probíhal Country bál v Hodoňovicích. Nechybí představení dalšího ze zastupitelů – Rolanda Tomáše, dále Vás čeká výběr z usnesení rady obce a zastupitelstva obce, plánované investiční akce pro rok 2020, Blahopřání, Tříkrálová sbírka 2020, Statistika obyvatel, Dopravní omezení, Senior Taxi v Bašce v plném proudu, Dobrovolnická činnost ve Frýdlantu nad Ostravicí a okolí, Poplatek ze psů – splatnost do 31. 3. 2020, Právní poradna, Rozhovor s Veronikou a Jiřím Karáskovými z Kunčiček u Bašky, Byli jsme při tom, Rozhovor s Hynkem Karáskem, Děti si užívaly zábavy na svém karnevalu, Ten dělá to a ten zase tohle, Příprava na zajímavé jaro, Bašťanské volejbalistky chtějí titul, Víte, že..., Co se dělo v naší knihovně?, Několik poznámek ke kurzu kreslení, Ze statistiky knihovny Baška za rok 2019, Vařte s námi, Osmáci zpět v Bašce, Okresní kolo Konverzační soutěže v anglickém jazyce, Přátelské setkání sousedních škol, Děti ze školní družiny Mimoňci v Izraeli, Muzikohrátky ve školních družinách Základní školy Baška, Vzpomínka na dětství prožité ve škole v Hodoňovicích, Radislav Koval, tvůrce zlaté éry činohry ostravského divadla, prožil své mládí v Bašce, Tak šel čas, v závěru čísla nechybí pozvánky na nadcházející akce v obci Baška.