pdf Zpravodaj obce Baška - leden 2020 Populární

Stažení (pdf, 6.91 MB)

2020-01-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - leden 2020

Zpravodaj Leden (01/2020) - V lednovém čísle se Vám na úvodní stránce představí další ze zastupitelů obce Baška Aleš Ludvík. Obálku zdobí fotografie Taťány Prokešové a báseň Bohumíra Vidury. Nechybí výběr z usnesení Rady obce a výběr z usnesení prosincového Zastupitelstva obce Baška. Dále se dozvíte jaké budou místní poplatky v roce 2020, Obec Baška bude v roce 2020 hospodařit s více než 115 milióny korun, Ptáte se nás...Web místní akční skupiny představuje podpořené projekty. V roce 2020 budeme opět podporovat zemědělce, ale i občanskou vybavenost, informujeme o nových tarifních a smluvních přepravních podmínkách v MHD. Představujeme Vám nový projekt MSK - Seniory pomohou zachraňovat obálky v ledničce, SmVak upozorňuje o zabezpečení vodoměrů před poškozením. Cena vodného a stočného od 1.1.2020, Tipy a triky osobní asistentky, Poděkování firmě Mountfield. Ohlédneme se za rozsvěcováním stromečku v Bašce, rozhovor se Zbyňkem Kozubem - ředitelem ZD Beskyd Palkovice, a.s., mladé včelaře navštívil Mikuláš a Mikuláš také naděloval v Hodoňovicích, v Hostinci U Čendy proběhl adventní koncert - Michal Tučný Revival, Zpráva o činnosti Čendaspolku a Senior klubu Baška za rok 2019. Co se dělo v naší knihovně? Křest dvou nových knih o Beskydech na horském hotelu Visalaje, Dětský živý betlém, Děti ze školní družiny "Mimoňci" ve Švýcarsku, Návštěva u rybáře, Smutná vzpomínka - srážka vlaků na trati mezi Paskovem a Vratimovem, rubrika "Tak šel čas", Inzerce a nakonec pozvánky na nadcházející akce.