pdf Zpravodaj obce Baška - Říjen 2019 Populární

Stažení (pdf, 8.54 MB)

2019-10-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Říjen 2019

Zpravodaj Říjen (10/2019) - V říjnovém čísle se Vám na úvodní stránce představí další ze zastupitelů Mgr. Pavel Eliáš. Na úvodní straně si přečtete, jak probíhalo otevření Základní školy Bašce. Nechybí Výběr z usnesení Rady a také Zastupitelstva obce Baška. Lékařka informuje o očkování proti chřipce. Upozornění na povinné čipování psů, SmVaK informuje jak bojují s černými odběry pitné vody, Upozornění na registr dlužníků CERD, pozvánka na Vítání občánků, Blahopřání, práce Obecních služeb, odpovědi na otázky z rubriky Ptáte se nás, Hodoňovice mají nové hodiny. Článek o tom, jak úspěšná byla letošní sezóna v Autokempu Baška, fotogalerie z otevření Základní školy, rozhovor s Tomášem Chrobákem - učitelem ZŠ Baška, Guláš fest 2019, Loučení s prázdninami, Pohárová soutěž v Hodoňovicích, Myslivecký říjen a jelení říje, Učitelky na čundru, Seniorklub Baška informují o vydařeném výletu, zájezdu a opékání, Co se děo v knihovně. Najdete zde pozvánky na akce v knihovně. Na co se ve školním roce 2019-2020 zaměří v MŠ Kunčičkách u Bašky, Přehled zájmových aktivit pro děti. František Vaníček - V životě jsem měl nemalé štěstí, setkával jsem se s mnoha dobrými lidmi, Před devadesáti pěti lety navštívil T. G. Masaryk náš kraj, Tak šel čas. Na posledních stránkách zpravodaje již tradičně plakáty na nadcházející akce a seznam akcí na měsíc říjen.