pdf Zpravodaj obce Baška - Září 2019 Populární

Stažení (pdf, 7.56 MB)

2019-09-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Září 2019

Zpravodaj Září (9/2019)- V zářijovém čísle se Vám na úvod představí další ze zastupitelů obce Baška - RNDr. Martin Čajánek, Ph.D. Dále si na titulní straně přečtete, jak byly letos opět úspěšné Baškohrátky. Úvodní slovo starostky je již tradicí, Usnesení Rady obce, Informujeme o rekonstrukci mostu, o nově zrekonstruovaných chodnících a také o uzavírce rampy od Českého Těšína k magistrátu, Kartu ODIS lze vyřídit i přes internet, Týden pro mobilní hospice, Centrum pro zdravotně postižené MSK o.p.s, Policie ČR informuje jak je důležité být viděn, Termíny konání poutí, Pozvánka na "Den pěstounství", Blahopřání, Zlatá medaile pro Autokemp Baška, Dětská skupina Školička je v provozu již rok a jedeme dál..., Pozvánka na Vítání občánků, Naši mladí rybáři oslavili začátek prázdnin na rybníku Nebesák, Robinsoni na Bašce - Příměstský tábor, Cvičení jógy v Bašce - opět od září, Nová rubrika - Ptali jste se nás...Informace o Senior Taxi, práce obecních služeb, Kůrovec a sucho kam jen oko dohlédne, P. Jan KOMÁREK - salesián dona Bosca, Zdeněk Pácha z Kunčičk u Bašky vynesl 211 kg na Sněžku, rozhovor s Lukášem Handrejchem, Malobašťané oslavili svůj svátek, LSPS, Prázdninová činnost seniorů, Multifunkční hřiště Hodoňovice, Myslivost a krajina kolem nás, Turistické propagační materiály a kulturní magazíny v knihovně, Pozvánky na kulturní akce, Zpráva z technického dozoru a průběhu prací na rekonstrukci ZŠ Baška, Jak se staví škola - díl závěrečný, Již brzy v nové škole, Přislo nám psaní..., Tak šel čas, Akce ZÁŘÍ 2019.