pdf Zpravodaj obce Baška - Květen 2019 Populární

Stažení (pdf, 11.88 MB)

2019-05-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Květen 2019

Zpravodaj Květen (5/2019) - Od květnového čísla zpravodaje se Vám na úvodní stránce představí jednotliví členové Zastupitelstva - svůj sloupek zde má David Blahut. Dále se na úvod vrátíme o pár let zpátky - Retro zábava 2019, nechybí však pravidelný úvod starostky, usnesení z Rady obce, upozornění občanům ohledně kanalizace, připomenutí voleb do Evropského parlamentu, Informuje nás Městská policie, seznámíme se s Dopravní komplikací ve Frýdku-Místku, Upozornění vlastníkům lesů, Lékař nás informuje o spalničkách, podíváme se na stav prací ZŠ Baška, Rozhovor s panem Pavlem Tománkem a Karlem Zajkem, Vítali jsme svátky jara, Rybáři zahájili sezónu, děti z Bašky byli u toho, Připravujeme příměstský tábor v Bašce, Mladí hasiči uklízeli Bašku, ale také závodili na Fryčovickém Braňáku, Seznámíme se s činnosti JSDHO Baška v 1Q roku, Co se dělo v knihovně, Co dělali senioři, Čáry máry fuk, Škola naruby, Oslavíme 585 let od první zmínky Bašky, Namísto kostela byla postavena kaple, aj. Nechybí pozvánky na nadcházející akce jako je V rodině velí a vládne muž, Okolo Bašky cestička, Baška na Bašce, Dětský den, Partička na vzduchu, Country bál.