pdf Zpravodaj obce Baška - Listopad 2019 Populární

Stažení (pdf, 8.23 MB)

2019-11-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Listopad 2019

Zpravodaj Listopad (11/2019) - V listopadovém čísle se Vám na úvodní stránce představí další ze zastupitelů - Ing. Lukáš König. Dále se na titulní straně dočtete, jak proběhl letošní závod Bašťanská 6. Nechybí úvodní slovo starostky, Výběr z usnesení Rady a Zastupitelstva obce Baška, Informujeme, že Senior taxi v Bašce má své první klienty z řad našich seniorů, Podané ruce se snaží, aby lidé měli snadnější život. Prohlédnete si fotogalerii ze závodu Bašťanská 6, Policie informuje na co si dát pozor v předvánočním období, Informujeme o opravách komunikací v obci Baška, Upozornění ČEZ, Modrá pyramida radí, jak lze od státu získat zpět až 50% vynaložených nákladů na rekonstrukci vaší nemovitosti. Víte, že proběhla podzimní sbírka Diakonie Broumov? Víte, že poskytování informací má svá pravidla a katastr dělá revizi map? Připomínáme povinné čipovaní psů s možností načipování v obci Baška. Práce obecních služeb, Ptáte se nás..Blahopřání. Rozhovor se Stanislavem Paškem, ohlédneme se za obecním zájezdem, tentokrát do středních Čech, Malobašťané se těší na Ježíška, článek o tom, jak byla naše knihovna nominována v celostátní soutěži, Co se dělo v knihovně, nechybí pozvánky na akce v knihovně, Rytířský rok ve školce v Bašce, Příběh staré věci, Děti se seznámily s významnými kronikami obce Bašky, Adaptační pobyt 5. ročníků ZŠ Baška aneb Babí léto na Horní Bečvě, European Day of Languages 26.9 ve školní družině, Zanechali svou stopu: Leopold Nikel, trocha historie v podání pamětníka Františka Vaníčka - Zatoulané vzpomínky - listopad 1989 - březen 1991, polistopadová fotogalerie, Tak šel čas, nabídka pracovních míst a na konec nechybí pozvánky na akce v obci Baška.