pdf Zpravodaj obce Baška - Prosinec 2017 Populární

Stažení (pdf, 12.23 MB)

2017-12-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Prosinec 2017

Zpravodaj Prosinec (12/2017) - Poslední zpravodaj roku 2017 obsahuje tyto články: Uplynulý rok očima radních, Vánoční svátky, Výběr z usnesení Rady obce Baška, Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny, Prezidentské volby 2018, Stolní kalendář 2018 do každé domácnosti, MSK zvyšuje bezpečnost seniorů, Všechno je jednou poprvé, Noví občánci Bašky přivítání, Slavili jste KRMÁŠ, Tradičně netradiční pečení, 1/2 Šichtě na Čupku kraloval Mara Causidis, Oddílový přebor v nočním orientačním běhu proběhl v Bašce, Ohlédnutí za bašťanským fotbalem, Funky Beat dobývá svět, Drsný boj na světové soutěží krásy - Nikola Uhlířová, K vynikajícímu koncertu přispěli také zpěváci z Bašky, Příznivcům poštovních holubů, Rozhovor se Slavomírem Haššo, Co se děje v knihovně, Jak jsme přivítali Martina, Vesmír v MŠ Baška, Jak se staví škola, Vzpomínky, které nezavál čas. A protože je závěr roku, nechybí PF Bašťanského spolku, LSPS Baška, Seniorklubu, hasičů z Bašky, knihovny Baška. Najdete zde i pozvánky na blížíci se akce - pozvánka na Třikrálový pinec, Silvestrovský výšlap na Monte Čupelo, Ples obce Baška, Advetní benefiční koncert s kapelou SIMCHA, Hodoňovický masopust, Vesnický bál.