pdf Zpravodaj obce Baška - Listopad 2017 Populární

Stažení (pdf, 11.33 MB)

2017-11-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Listopad 2017

Zpravodaj Listopad (11/2017) - Již jedenáctý v pořadí zpravodaj je opět nabitý těmito články: Výběr z usnesení Rady obce, Informace o možnosti dotací, Podané ruce - jedno logo - dvě organizace, Forenzní značení jízdních kol pro tento rok končí, Topení a komíny, Zima a komunikace v obci, Stolní kalendář 2018 i letos do každé domácnosti, Poděkování Ludmile Vaníčkové, Houby si letos daly načas! Ale přece jen rostly, Drakiáda 2017, letiště Baška, Bašťanská 6 proběhla za slunečného počasí, Jaro - léto - burčák - zima, Bez vozíku až na Lomnický štít, Pozapomenuté vzpomínky na bohatou historii LSPS, Bašťanští senioři informují, Rozhovor s Hankou Poledníkovou, Co se děje v knihovně, Pozvání na výstavu obrazů v Metylovicích, Podzimní prožitkové učení v naší Mateřské škole Baška, Nejstarší historie sokolského hnutí v Bašce 1910-1930. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - pozvánka na Čokoladování, Vánoční koncert JAVORY, Mikuláš, Rozsvěcování stromečku, Adventní benefiční koncert, Silvestrovský výšlap na Monte Čupelo, Ples obce Baška.