pdf Zpravodaj obce Baška - Říjen 2017 Populární

Stažení (pdf, 9.72 MB)

2017-10-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Říjen 2017

Zpravodaj Říjen (10/2017) - Podzimní zpravodaj je nabitý dalšími články: Výběr z usnesení Rady obce a Zastupitelstva obce Baška, Volby do Poslanecké sněmovny 2017, Vyhodnocení soutěže Foťte Bašku jak ji ostatní neznají, Požehnání nově renovovaného svatostánku ve Skalici, Dobrá věc se podařila - koncert pro renovaci kříže, Na přehradě se uvařilo přes 1000 litrů guláše, Prázdninám i létu odzvonilo, Beskydské hry bez hranic na Pržně, Zážitky všeho druhu - to je Jižní Morava a zájezd obce Baška, Těm kteří tu byli, jsou a budou, Zase nacpaný autobus, Pohárová soutěž v požárním útoku v Hodoňovicích, Adrenalin o prázdninách u seniorů, Rozhovor s Lukášem Bjolkem, Zajímavosti o knihovnách, Prvňáčci ve školních lavicích, Komu patří svět, Nové herní prvky na veřejném dětském hřišti v Kunčičkách u Bašky, Do školy s úsměvem, Ohlédnutí nad působením salesiánů v Hodoňovicích, Dům na Kopečku v Hodoňovicích chytá druhý dech. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - pozvánka na Drakiádu, Bašťanskou 6, Vánoční koncert JAVORY, Krmáš, 1/2 Šichtu na Čupku, Čokoladování, Besedu Klepl x Zounar, Zamilovaný sukničkář, Výroční koncert LSPS.