pdf Zpravodaj obce Baška - Září 2017 Populární

Stažení (pdf, 10.27 MB)

2017-09-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Září 2017

Zpravodaj Září (9/2017) - Po měsíční prázdninové pauze zde opět je nabité číslo, kde si můžete přečíst následující články: Výběr z usnesení Rady obce a Zastupitelstva obce Baška, Začíná druhé kolo forenzního značení kol, Blízká budoucnost ochrany osobních údajů, Blíží se termín voleb do Poslanecké sněmovny, Vysvěcení Božích muk v Bašce, Dům se sociálními byty zrekonstruován, Baškohrátky 2017, Mírový pochod Padajátra v Bašce, Kemp Baška jel o prázdninách na plnou páru, Workoutové hřiště v Bašce, Ohlednutí fotbalistů za ročníkem 2016/2017, Jednotka SDH Baška na výcviku na vodě, Jaká je budoucnost knih, Jak se staví škola, Tragický výbuch vysoké pece před 110 lety otřásl bašskou hutí. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - pozvánka na Vítání občánků, Vánoční koncert JAVORY, Drakiádu, Pouťovou zábavu, Bašťanskou šestku, Krmáš, 1/2 Šichtu na Čupku, Besedu Klepl x Zounar, Čokoládování, Zamilovaný sukničkář.