pdf Zpravodaj obce Baška - Červenec/Srpen 2017 Populární

Stažení (pdf, 9.45 MB)

2017-078-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Červenec/Srpen 2017

Zpravodaj Červenec/Srpen (7-8/2017) - V nabitém prázdninovém dvojčísle zpravodaje si můžete přečíst následující články: Upozornění občanům, ASEKOL informuje, Zobali vrabci igelitové obaly, Třídění odpadu, Kuchyňský bioodpad, Dopravní omezení, Zdravotně postižení, Farnost informuje, Tradiční zájezd, Jarní úklid - reakce, Obecní služby, Baška na Bašce, I letos se vítalo léto, S létem ožl i kemp Baška, Nové sochy v kempu Baška, Knihobudka v kempu bašťanské přehrady, V KD Baška se střílelo, Voda přehrady vydala svého obyvatele, Český svaz včelařů slaví, Co víme o medu, Pohárová soutěž - O pohár obce Baška, Senioři slavili a bilancovali, Prvňáčky pasovala starostka na čtenáře, Autobus v rytmu aneb zpívání v Karlových Varech, In memoriam: Josef Gara, Kde žije radost a pohoda?, Jak se staví škola, Chachaři na bedně. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - pozvánka na Baškohrátky, Baštanské léto, GulášFest, divadelní představení Tři bratři v nesnázích a Vánoční koncert JAVORY.