pdf Zpravodaj obce Baška - Květen 2017 Populární

Stažení (pdf, 8.46 MB)

2017-05-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Květen 2017

Zpravodaj Květen (5/2017) - V květnovém zpravodaji si můžete přečíst články: Poslední dny války v Bašce, Výpis z usnesení Zastupitelstva, Statistika obyvatelstva, In memoriam: Zdeněk Kavka, Ukliďme Česko, Ukliďme Bašku, Zamyšlení a zpráva Spolku pro Hodoňovice na téma jarní úklid, Baška: bruslení koupání nebo projížďka na lodi pod hřebenem Beskyd, Jak se chránit před klíšťaty, Víte že F-M letos slaví 750 let?, Retro zábava, Zelená míza na Zelený čtvrtek U Čendy, Ochotníci z Bašky vyrazili do světa na zkušenou, GRAND PRIX vědomostního kvízu, Rozhovor s Dagmar Habrnalovou, Beseda o knize knih, Jsme tady a je nás slyšet, Jak se staví škola. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - pozvánka na Setkání s občany, Baška na Bašce, Letní koncert filmové a populární hudby, Okolo Bašky cestička, Dětská den.