pdf Zpravodaj obce Baška - Únor 2017 Populární

provedl 1103 stažení

Stažení (pdf, 5.24 MB)

2017-02-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj Únor (2/2017) - V únorovém zpravodaji si můžete přečíst články: V Bašce máme Čarodějnice na vdávání, Výběr z usnesení Rady obce Baška, Ples obce Baška roztančil celý kulturní dům, Tříkrálová sbírka se opět zdařila, MUDr. Antonín Galia, Sraz sedmdesátníků, Jezdí speciální Skibusy do Jeseníků a Beskyd, Obecní služby, Laši na Silvestra na Monte Čupelu, Zpráva o činnosti Čendaspolku za rok 2016, Rozhovor se Zdeňkem Matejkou, Dominik Ramík povídal o Vanuatu, Silvestrovský fotbálek, Třikrálový pinec, Jak to bude se zápisem do ZŠ Baška, Připomenutí adventního času: Zpívání u stromečku. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - Školní ples, Hodoňovický masopust, Hasičský bál, Přátelský večírek.