pdf Zpravodaj obce Baška - Leden 2017 Populární

provedl 744 stažení

Stažení (pdf, 5.14 MB)

2017-01-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj Leden (1/2017) - V lednovém zpravodaji si můžete přečíst články: Ohlédnutí za rozsvícením vánočního stromečku v Bašce, Zasedání Zastupitelstva obce Baška, Obec Baška bude v roce 2017 hospodařit s více než 85 milióny korun, Vyjádření obce ke změně jízdního řádu MHD, Třikrálová sbírka 2017, Cena vodného a stočného od 1. 1. 2017, Rozhovor s panem Josefem Žákem, Adventní koncert Brontosauři revival měl nezapomenutelnou atmosféru, Mikulašská nadílka i s pohádkou, Hasiči si převzali člun, Tanec nebo víno u konce, Novoroční přání školy, Advent ve školce v Kunčičkách u Bašky, Osud Bašťanské zvoničky. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - Dětský karneval, Školní ples, Hodoňovický masopust, Hasičský bál, Přátelský večírek.