pdf Zpravodaj obce Baška - Duben 2013 Populární

provedl Tagged in zpravodaj 480 stažení

Stažení (pdf, 9.13 MB)

2013-02-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj Duben 2/2013 obsahuje úvodní informace z radnice paní starostky a pana místostarosty. Následují informace o kanalizaci, fotokroniku, termíny svozu odpadů. Představuje se Vám Hospic z Frýdku-Místku, dozvíte se jak si Baška stojí z pohledu kriminality nebo radíme nadcházejícím důchodcům. Do historie nahlédneme na rodáka - malíře Vladislava Kavana. Připomeneme si jak vznikla místní část Kunčičky u Bašky, která letos slaví 725let. Myslivci a Seniorklub nás informují o své činnosti. Zájmové spolky a sdružení nám referují, jak se vydařily proběhlé akce - Noční turnaj v pingpongu, úspěch fotbalových žáků TJ Sokol Baška, nebo jak praskal KD při RETRO zábavě. Nechybí ani pozvánky na různé akce - Benefiční koncert s Ondráškem, Okolo Bašky cestička, nebo humanitární sbírku 'Nepotřebné věci potřebným' a jiné.