pdf Zpravodaj obce Baška - Únor 2013 Populární

provedl Tagged in zpravodaj 579 stažení

Stažení (pdf, 7.57 MB)

2013-01-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj Únor 1/2013 obsahuje úvodní slovo paní starostky a pana místostarosty k ohlednutí za uplynulým rokem. Následují informace o činnosti zastupitelstva, fotokroniku, termíny svozu odpadů. Naleznete návrhy rozpočtu pro rok 2013, informaci o zimní údržbě a parkování vozidel, statistiku obce za rok 2012. Dočtete se aktuální informace o kanalizaci, jejím předběžném užívání a postup realizace kanalizační přípojky. Mateřská škola nás informuje o návštěvě černochů a dětském karnevale s Pavlem Novákem. Zájmové spolky a sdružení nám referují, jak se vydařily proběhlé akce - dobytí Monte Čupela, medování se včelaři, nebo jubilejní koncert LSPS. Nechybí ani pozvánky na různé akce - Hodoňovický Masopust, Hasičský bál, RETRO zábavu, tradiční Velikonoční burzu a jiné.