pdf Zpravodaj obce Baška - březen 2024 Populární

Stažení (pdf, 7.27 MB)

2024-03-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - březen 2024

Zpravodaj březen (3/2024) - na obálce velikonoční přání a vzpomínka na Ples obce Baška. I letos bude Příměstský tábor v Bašce. Představujeme obecní projekty. Upozorňujeme na nedoplatky na místních poplatcích. Děkujeme, že třídíte odpad. Tříkrálová sbírka byl úspěšná i v roce 2024. Informace obecní policie. Stav rekonstrukce nádrže Baška. Rozhovor s Vítězslavem Oramem. Jak probíhal třetí skautský ples poprvé u nás v Bašce nebo slunečné masopustní veselí v Hodoňovicích. I naši senioři se bavili na své taneční zábavě. Fotbalisté jsou v plném proudu. Ohledéme se tradičně za akcemi v knihovně, nebo články ZŠ Baška. Zveme vás i na následující akce v rámci pozvánek - Sbírka - Nepotřebné věci potřebným. Vítání svátků jara, Pomlázkovou zábavu, Hrabárna - second hand, Kurzy společenského tance, RETRO zábavu, Ukliďme Bašku, Pálení čarodějnic, Okolo Bašky cestička, divadelní představení Kaktusový květ. Vyluštit si můžete opět křížovku.