TJ-Sokol-BaskaVýbor oddílu kopané hledá mezi občany naší sloučené obce, vhodného člověka - správce fotbalového areálu v Kunčičkách, dále pořadatelé v rámci domácích mistrovských utkání a rovněž hledají zpravodaje - tiskového zástupce. Prosím, máte-li chuť a ochotu nám pomoci a podpořit kopanou v Bašce, neváhejte a přijďte mezi nás.

Hledáme správce fotbalového areálu v Kunčičkách u Bašky

Výbor oddílu kopané hledá mezi občany naší sloučené obce, vhodného člověka - správce fotbalového areálu v Kunčičkách. Práce správce je nepravidélná, závislá na treninkových a hracích termínech jednotlivých družstev. Období výkonu činnosti správce březen - listopad daného roku.

Koho hledáme:
nejlépe iniciativního a zručného důchodce se samostatným myšlením, kladným vztahem k fotbalu a mladým lidem. Důležitým požadavkem je
zodpovědnost, spolehlivost, schopnost provozu a základního servisu zahradní techniky.

Náplň práce:

• úklid a údržba areálu (šatny, tribuna, hrací a okolní plochy)
  • sekání hracích ploch v době vegetace
  • zavlažování hracích ploch v období léta
  • průběžná údržba hracích ploch
  • lajnování a celková příprava hracích ploch dle požadavků hracích plánů jednotlivých družstev
  • drobné opravy
  • důležitá osobní účast v rámci utkání - především mistrovských
  • spolupráce s výborem oddílu kopané - hlášení poruch nebo nutných oprav apod.

Co nabízíme:

• finanční odměnu 30.000,- Kč za období 9 měsíců výkonu činnosti správce
  • pomoc a podporu výboru a hráčů mužstev - doros, muži
  • posledním, co můžeme nabídnout je úcta a poděkování za vykonávanou práci pro zajištění činnosti fotbalového oddílu v naší obci

V případě zájmu prosím využijte následujících kontaktů:

• telefonicky: 602 562 276
  • nebo osobně na hřišti v Kunčičkách, pro předání informací můžete využít i obsluhy restaurace v prvním patře budovy šaten.

Hledáme pořadatelé v rámci domácích mistrovských utkání

Vážení spoluobčané, fanoušci kopané. Na základě požadavků okresního fotbalového svazu jsme nuceni v rámci jednotlivých mistrovských utkání zajišťovat stále větší počty lidí zajišťujících pořadatelskou službu (žáci - 4 pořadatelé, dorost 6 - pořadatelů, muži - 8 pořadatelů). V současné době není v našich silách naplnit požadavky okresního fotbalového svazu. Proto se obracíme na Vás fanoušky, rodiče, rodinné příslušníky o pomoc ve výkonu této funkce. Rádi přivítáme i skupinky spolupracujících a ochotných lidí. Funkci hlavního pořadatele nám doposud zastával pan Ivo Uličný jehož práce si velmi ceníme a věříme, že nám bude i nadále oporou. Právě ve spolupráci s panem Uličným hodláme pořadatelskou službu nadále zajišťovat. Všem členům pořadatelské služby bude po skončení domácích mistrovských utkání (dorost, muži) poskytnuto malé občerstvení. Prosím, máte-li chuť a ochotu nám pomoci a podpořit kopanou v Bašce, neváhejte a přijďte mezi nás. Ke kontaktu využijte výše uvedených možností.

Hledáme zpravodaje - tiskového zástupce oddílu kopané

Vážení spoluobčané, fanoušci kopané náš fotbalový klub dlouhá léta zanedbával komunikaci s veřejností. Proto hledáme člověka, který by v průběhu roku úzce spolupracoval s tiskovými médii (Frýdecko-místecko apod.) a současně s editorem obecního zpravodaje. Prováděl by uveřejňování informací o dění uvnitř oddílu, včetně uveřejňování informací o jednotlivých utkáních. Rádi přivítáme člověka komunikavního s ochotou spolupracovat s médii a současně se stát součástí výboru oddílu kopané. Výkon funkce je postaven na bázi dobrovolnosti. Hrazeny budou nejnutnější náklady spojené s komunikací.

Za Vaše pochopení a pomoc Vám děkujeme

Ivo Bílek