pdf Zpravodaj obce Baška - květen 2022 Populární

provedl 204 stažení

Stažení (pdf, 7.81 MB)

Baska_05-2022_web.pdf

Zpravodaj obce Baška - květen 2022

Zpravodaj květen (5/2022) Na obálce květnového čísla Jaromír Polášek představuje další pověst z Bašky Jak se starý Mrkva odebral k Pánu. Výběr z Usnesení Rady obce Baška a Výběr z Unesení Zastupitelstva obce Baška nesmí chybět. Vítání občánků konečně proběhlo tradičním způsobem. Odbor služeb a Distribuce ČEZ informují. Představujeme službu REHAST. Informujeme o blížících stavebních se pracích v centru obce. Workoutové hřiště má nové prvky. Obecní policie: Kamery opět pomohly k vypátrání pachatele. Těší nás Úspěchy mladých Bašťanek v alpine snowboardingu. Retro zábava rozproudila život v místním kulturním domě. Přinášíme Rozhovor s Natalijou Pavlasovou. Jak proběhlo vítání jara v Hodoňovicích. Co se dělo v knihovně. Vařte s námi. Noc s Andersenem v MŠ Baška. Jak jsme si užili jaro v naší školce. IT technologie a digitální kompetence jako součást výuky ve škole v Bašce. Jak naše třída pomáhala uklízet Bašku v akci Ukliďme Česko. Březnové putování školní družiny Smajlíci po světě. Školní družina Smajlíci v Asii. Známe své rodáky? Luštíme křížovku. Tak šel čas.

Joomla SEF URLs by Artio