Výluky, výpadky

Dovolujeme si Vás informovat, že ve dnech 1., 2., a 3. října 2022 proběhne na základě požadavku Správy železnic, státní organizace výluka traťové koleje v úseku Frýdek-Místek - Vratimov, denně od 7:30 až 15:30. Po dobu výluky budou všechny vlaky ve vyloučeném úseku nahrazeny náhradní autobusovou dopravou. Vlaky mohou navýšit zpoždění o 5 až 10 minut.

Společnost SmVaK a.s., zahájila dne 18.10.2021 stavební a výkopové práce v souvislosti se stavbou „Prodloužení vodovodu nad Čendou“.

Vážení občané, oprava poruchy na vodovodní přípojce v části Hodoňovice č.p.69 bude pokračovat také v úterý 14.9.2021. Dodávka vody bude přerušena pouze od 11:00 do 12:00. SmVak

Dovolujeme si informovat širokou veřejnost o nových dopravních pravidlech, která v současnosti platí v blízkosti Základní školy v Bašce. Pokud rodičové přivážejí dítě do školy autemje pro tato auta připravena objízdná trasa vedoucí kolem hasičské zbrojnice. Na objízdné trase je otevřena branka u školního hřiště, kde je možné zastavit, a dítě se pak bezpečně dostane po chodníku podél budovy školy k hlavnímu školnímu vchodu. Parkoviště u školy je určeno pouze zaměstnancům školy a návštěvám školy. Předem děkujeme za dodržování nového dopravního řešení.

Renáta Válková ředitelka školy

Vážení občané, dne 28.6.2021 mezi 8:00 a 15:00 bude probíhat v Hodoňovicích č.p. 67 – oprava poruchy na přípojkovém uzávěru, a bude tedy přerušena dodávka vody.

Joomla SEF URLs by Artio