Sportovní akce

Šichta na Čupku

Závod ½ ŠICHTA NA ČUPKU vznikl pro radost všem vyznavačům horských běhů a také všem turistům a milovníkům kopců, hor a vrcholků. Jak název závodu vystihuje, věnujete tomuto kopci úžasné čtyři hodiny radosti z pohybu - prostě klasická půlšichta. Zúčastnit se může opravdu každý!

Bašťanská 6

Obec Baška připravila pro běžce nejen pěkný běžecký závod v krásném prostředí místní přehrady, ale také slunečné a teplé počasí :-). A tak si to více než tři stovky běžců v sobotním dopolední náležitě užily. Organizace klapala na jedničku, pro nejlepší byly připraveny medaile, případně originální plakety pro dospělé, samozřejmě ceny a nechyběla ani tombola. Navíc si všichni, kteří se proběhli kolem přehrady, odnesli pěkné třičko.

Bašťanská 6 - 2016

Přímo ideální, slunečné počasí přivítalo všechny zájemce o proběhnutí v krásném prostředí přehrady Baška. A na třetím ročníku Bašťanské šestky se nakonec sešlo úctyhodných 330 běžců! Nejprve sváděly urputné boje děti v sedmi věkových kategoriích od předškoláčků až po dorost. Potom již vyrazilo na okruh kolem přehrady 48 žen a následovali muži na dva okruhy kolem přehrady, kterých se přihlásilo 70. Pro nejlepší byly připraveny medaile, plakety, v hlavním závodě tričko a losovala se tombola s pěknými cenami. Kdo přišel, určitě nelitoval a strávil příjemné dopoledne.