Sportovní akce

Přeji hezký den,

     možná znáte důsledek teorie relativity: Není žádné plynutí času při pohybu světelnou rychlostí. Stačí se tedy jen pohybovat rychlostí světla a člověk se stane nesmrtelným - bude žít věčně. Není to nádhera! Prosím, nezkoušejte to. Při rychlosti světla se totiž hmotnost zvyšuje nade všechny meze. Přijďte raději na Kolo-běh. Čas vám naopak příjemně rychle uběhne a hmotnost těla se dokonce sníží.

Milí fanoušci bašťanské kopané,

věříme, že si naplno užíváte letního období, které je za běžných okolností spojeno s fotbalovou přestávkou. Rok 2020 ale prozatím tak úplně běžný není. Nedohrané soutěže, dlouhá pauza bez balónu u nohy, bez spoluhráčů, bez fanoušků. Plně veškerá opatření pro zajištění lidského zdraví chápeme a zároveň věříme, že se naše životy budou postupně vracet do normálu. A také ty fotbalové.

Milí fanoušci bašťanské kopané. 

Příspěvek o aktuálním dění v našem fotbalovém klubu píšeme ve chvíli, kdy naše kroky a životy ovlivňují různá nařízení vlády a dalších orgánů spojená s výskytem koronaviru COVID-19. Zdraví nadevše, proto se FAČR rozhodl do odvolání přerušit všechny soutěže.

Podzimní plán bašťanských fotbalistů splněn. Na jaře si zahrají o postup do I. B třídy. Nový systém v podobě takového „finálového turnaje“ slibuje tuhý boj o několikaleté přání mnoha našich fotbalistů. Od toho se také odvíjí zimní příprava pod vedením trenéra Jana Šponiara. 

Dne 3.1.2020 proběhl v Hostinci U Čendy tradiční Tříkrálový turnaj ve stolním tenise o pohár starostky Obce Baška. Dalšího ročníku v ping pongu se zúčastnil rekordní počet hráčů, 48 v kategorii dospělých a 12 dětí.