Sportovní akce

Další ročník Bašťanské 6, která proběhla v sobotu 8. října 2022, se skutečně vydařil. Proběhnout se přišlo více než 300 závodníků všech věkových skupin. O perfektní zahájení se postarali nejmenší benjamínci, kterých se svými rodiči dorazilo 77. Postupně startovaly další kategorie, v závodech mládeže to bylo nakonec 220 mladých závodníků. Po nich si oběhlo přehradu 47 žen a 56 mužů. Závodníky motivovalo nádherné slunečné počasí v krásném prostředí, medaile pro nejlepší a pěkné ceny v tombole. A kdo zvítězil – úplně všichni, kteří se přišli proběhnout.

Krátká letní přestávka bašťanským fotbalistům skončila a již 13.8. odstartovali v Petřvaldu podzimní část krajské soutěže. Milí fanoušci, prosím, poznačte si termíny mistrovských soutěží a přijďte naše borce podpořit. Do soutěží budeme kromě mužského týmu vysílat také tým mladších žáků, starší přípravky a dva týmy mladší přípravky. Rozpis mládežnických utkání zatím není znám. Sledujte proto prosím naše internetové stránky www.fotbalbaska.cz. Na všechna utkání jste srdečně zváni, Vaší podporu budou bašťanské týmy potřebovat.

Jarní část fotbalové sezóny se pomalu blíží. Po lednovém drilu, který vyvrcholil třídenním soustředěním bašťanských fotbalistů na Čeladné, pokračovala příprava naplánovanými zápasy dorostenců a mužů. Milí fanoušci, kromě přípravných zápasů si do svých kalendářů také můžete poznačit termíny mistrovských soutěží obou týmů. Na všechna utkání jste srdečně zváni, Vaší podporu budou bašťanské týmy potřebovat. V tuto chvíli ještě neznáme rozpis utkání bašťanských přípravek. Jakmile budou známy, zveřejníme je na www.fotbalbaska.cz.

Milí příznivci bašťanské kopané. 10.10.2020 naposledy vyběhli naši muži do soutěžního utkání. Po předlouhých 10 měsících se pomalu rozjíždí kolotoč regionálního fotbalu. Startuje sezóna 2021/2022 a bašťanští muži budou po 15 letech účastníky 1. B třídy. V úvodním zápase přivítají v sobotu 14. srpna naši muži hráče Sedlišť. Výkop je stanoven na 17h. Areál bude otevřen od 16:00. Věříme, že si start sezóny v dobrém užijeme vítězstvím našich borců, kteří se na sezónu naladili v generálce proti Klimkovicím vysokou výhrou 9:2.

V areálu campu u přehrady v Bašce proběhl 7.ročník Bašťanské šestky. A nutno říci, že se maximálně vydařil. Výborné běžecké počasí, bezproblémová organizace, skvělí závodníci i doprovod, který respektoval všechny pokyny.

Joomla SEF URLs by Artio