Novinky

Sport a adrenalin

Míčové hry

Squash Squashové kurty nabízí sportovní centrum Kotelna ve městě Frýdlant nad Ostravicí vzdáleném 7 km od Bašky.www.kotelna.net Volejbal Sezónní hřiště pro beach volejbal ve sportovišti na přehradě Baška. Tenis Sezónní kurty ve sportovišti na přehradě Baška.

Letiště

Frýdlant nad Ostravicí Ve Frýdlantě n.O. najdete také letiště, které nabízí vyhlídkové lety do okolí. Obzvláště přelet Beskyd je velmi oblíbený.www.akfrydlant.cz

Lanová centra

Opičárna Lanové centrum na Ostravici, údolí Sepetné (turistická červená značka na Lysou horu). Nabízí zde dvě základní trasy s různou obtížností, kdy každá má několik délkových variant. Pro překonání těchto tras není nutno žádné extrémní fyzické síly, ačkoliv dle zvolené trasy se může obtížnost různit.www.opicarna.cz TarzanieLanové centrum Trojanovice se nalézá u parkoviště hotelu Ráztoka poblíž lanovky na Pustevny. Pod vedením školených instruktorů si můžete vyzkoušet svou odvahu a své síly několik metrů nad zemí. Trasy jsou rozděleny dle náročnosti, jistící soupravy jsou k zapůjčení na místě. www.tarzanie.cz

Solárium

Frýdlant nad Ostravicí Ve sportovním centru Kotelna ve městě Frýdlant nad Ostravicí vzdáleném 7 km od Bašky. www.kotelna.net

Sauna

Baška a Kunčičky u Bašky Saunu najdete v Sokolovně v Bašce a také v restauraci Stamar v Kunčičkách. www.stamar-fm.cz Frýdlant nad Ostravicí Ve sportovním centru Kotelna ve městě Frýdlant nad Ostravicí vzdáleném 7 km od Bašky. www.kotelna.net

/DENIK.CZ/ – Další, už čtvrtý ročník populární soutěže netradičních plavidel s přiléhavým názvem Baškohrátky, proběhl tuto sobotu 14. srpna na přehradě v Bašce. Akci si nenechalo ujít několik tisíc diváků. Závodníků na netradičních plavidlech však letos oproti předešlému roku výrazně ubylo.

Svou varhanářskou dílnu má v Bašce Zdeněk Hromádka, který je ve svém oboru uznávaným odborníkem. Je zván k opravám varhan nejenom v České republice, ale především do mnoha evropských i světových metropolí.

/DENIK.CZ/ - Oficiálně první ročník akce Lašské olympijské hry se v sobotu 28. srpna od deseti hodin uskutečnil na hřišti na Kamencu v Hodoňovicích u Bašky.

/DENIK.CZ/ – Poslední roky jsou divácky stále populárnější nejrůznější závody netradičních plavidlech. Tisíce lidí na Frýdecko-Místecku má například ještě v čerstvé paměti čtvrtý ročník Baškohrátek na přehradě Baška. Mezi soutěžícími týmy se na druhém místě umístil i domácí tým Aqua GP.

zumba-logoZumba je sportovní aktivita spočívající v kombinaci posilovacích cviků a tanečních kroků za doprovodu latinsko-americké hudby. Zumba dorazila i do Bašky. Každý čtvrtek, od 17:00 - 18:00 hod v tělocvičně na ZŠ Baška. Tančete, jakoby se nikdo nedíval, s Erikou Janošovou, officiálním zumba instruktorem.

kanalizaceJiž více než 10 let usilují zastupitelé Obce Baška o zahájení stavby, tak potřebné kanalizace v obci. Slavnostním okamžik nastal ve středu 15. září 2010, v zasedací místnosti Obecního úřadu v Bašce, kde byla starostou obce Ing. Břetislavem Jaskem podepsána Smlouva o dílo "Kanalizace Baška".

web-baskaObec Baška pro Vás připravila zcela nové obecní stránky, které jsou postaveny na publikačním systému umožňující Vás informovat rychleji a snadněji. Napište nám své připomínky, náměty. Zaregistrujte svůj e-mail a budou Vám chodit nové informace do Vaši poštovní schránky. Pokud jste podnikající firma v obci, zaevidujte svou firmu, po schválení bude Vaše firma publikována. Jste-li obecní organizace, sdružení, spolek apod. napište nám o sobě, pošlete nám fotku, zveřejníme Vás zde.  Omluvte prosím případné chyby, probíhá pilotní provoz, budeme rádi pokud nám je napíšete.

Volejbalový klub Baška, který hraje okresní přebor, hledá neustále potencionální talentované adeptky pro volejbal. Případné zájemkyně ve věku (17-60 let) se mohou hlásit sl. Brabcové na telefonním čísle: 731 713 218 nebo napsat na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

spolky-logoApelujeme na všechny spolky, kluby, zájmová sdružení, organizace, které působí v obci Baška, Kunčičky u Bašky, nebo Hodoňovice, aby nám zaslali aktualizované informace o svém spolku. Prezentujte svoji činnosti na internetu obce Baška! Původní text naleznete v menu "Zájmové organizace a sdružení". Pošlete nám svou fotku, logo. Nenašli jste se?! Tím rychleji nám pošlete informaci o Vaši existenci.
Joomla SEF URLs by Artio