Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava se rozhodly z preventivních důvodů od 17. března omezit osobní kontakt svých zaměstnanců s veřejností. Z tohoto důvodu budou do odvolání uzavřena obchodní místa a zákaznická centra společnosti.

Pro fyzický kontakt je uzavřeno také oddělení vyjadřování. Neprobíhá ani prodej vodárenského materiálu z centrálního skladu ve Frýdku-Místku. Vodárenská společnost má připraveny varianty, jak je možné vyřizovat své požadavky bez nutnosti navštěvovat její pracoviště. Odběratelé mohou využít posílených služeb zákaznické linky, komunikovat s vodárenskou společností je možné prostřednictvím speciálních aplikací na www.smvak.cz nebo emailu.

Je zřízena speciální emailová schránka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kam se mohou lidé obracet se svými požadavky. V provozu bude od 17. března.

Bezplatná zákaznická linka 800 292 400 je v provozu v pracovní dny od 7:30 do 20:00. Linka byla technicky a personálně posílena, aby byly bez problémů plněny požadavky zákazníků. Bezplatná poruchová linka 800 292 300 zůstává v provozu non stop.

Oddělení vyjadřování bylo uzavřeno pro osobní kontakt s veřejností. Lidé mohou nahlásit požadavek prostřednictvím internetových stránek vyjadrovani.smvak.cz, nebo přes bezplatnou zákaznickou linku 800 292 400.

Pokladna v sídle společnosti v Ostravě – Mariánských Horách bude pro veřejnost uzavřena. Lidé mají možnost realizovat platby bezhotovostním platebním stykem.

Prodej vodárenského materiálu v centrálním skladu ve Frýdku-Místku byl do odvolání pozastaven.

Služby vodárenské společnosti lze dále objednávat přes aplikaci smvak.cz.

Důležité formuláře a dokumenty jsou pro zákazníky připraveny ke stažení na internetových stránkách smvak.cz, sekce Zákazníci, podsložka Dokumenty ke stažení.

pdfSMVAK-Obchodní-místa-a-zákaznická-centra-do-odvolání-uzavřena.pdf226.86 KB