Firma Sestřička má základnu v Praze a po celé ČR vzniklo několik poboček, které zajišťují zdravotní péči u klientů v domácím prostředí. Často si nás lidé zaměňují s pečovatelskou službou, se kterou sice spolupracujeme, ale jejich péče se od naší liší. Práce pečovatelek spočívá v zajištění osobní hygieny klienta, úklidu, zajištění stravy apod. a jejich péče je hrazena samotným klientem.

V agentuře domácí zdravotní péče pracují zkušené zdravotní sestry s dlouholetou praxí u lůžka v nemocnici a péče je hrazena plně ze zdravotního pojištění. Indikaci k poskytování domácí zdravotní péče potvrzuje praktický lékař, se kterým pak úzce spolupracujeme. Další možností indikace je při propuštění klienta ze zdravotnického zařízení. Ze zkušeností je léčba v domácím prostředí velmi prospěšná. Pomáhá k rychlejšímu uzdravení, psychické pohodě a poskytuje možnost být se svými blízkými nepřetržitě.

 Více informací na: www.sestricka.cz                                                           

  Telefon:    558 274 790                Pište na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.        Adresa: Baška 149

 

P1040753P1040751