Dne 30. června 2020 se  prodejna masa a masných výrobků Řeznicvtí H&H přemístila do budovy č.p. 149 – bývalý objekt Pohárů Bauer. Po vnitřních úpravách objektu tak po 14 letech nepůjdete již nakoupit maso a uzeniny do prodejny ke kamennému mostu, ale do obchůdku naproti kostela.

Poslední červnový den byl nejen pro pracovníky řeznictví, ale také pro naše občany, kteří si sem přišli nakoupit, opravdu slavnostní. Interiér zářil čistotou, mrazící pulty, vitríny byly naplněny dobrotami a u pultíku bokem nabízel pohledný „synek“ několik specialit k degustaci. Snad každý, kdo ten den přišel, ochutnal výtečný vepřový bok na gril, špek a klobásu – ta byla ohřívaná a se svým 95% obsahem masa, jemně dochucená kořením lákala i ty, kteří uzeniny třeba moc nemusí. Usměvavá děvčata odvažovala prvním zákazníkům vybrané výrobky – ať už to bylo maso, salámy, ale též sýry, různé saláty, pochutiny, dochucovadla atd. A protože je léto a sluníčko, snad už nebude skoupé poslat nám trochu tepla, prodávaly se především klobásy, špekáčky a maso na gril, lákala i vepřová kolena a vepřová plec bez kosti za dobrou cenu - no, nekupte to!

Zajisté se i vy necháte nalákat k nákupu, vždyť vybraných mastných výrobků v akci je vždy dost a z pestré nabídky rodinného H+H řeznictví si jistě vyberou i ti největší fajnšmekři!

                                                                                                                                                                             Redakce Zpravodaje

HHřeznictvíHHřeznictví1

HHřeznictví2HHřeznictví3JPG

                                                                                                                                                                                                                 foto V. Kryl