Nadace ČEZ vyhlásila granty na rok 2022. Vloni rozdělila v Moravskoslezském kraji obcím a neziskovkám přes 12 milionů korun. Kdo má dobrý nápad, může se přihlásit! Nadace ČEZ podpoří i v roce 2022 výsadbu stromů, bezpečné osvětlení přechodů pro chodce, kroužky pro děti nebo zdravotní pomůcky pro seniory a hendikepované. Nadace už vyhlásila čtyři grantové programy, další dva odstartují od března.

Vloni podpořili energetici obce a neziskovky v Moravskoslezském kraji více než 12 miliony korunI letos poběží šest grantových programů. Podpora regionů zaměřená na charitu, kulturu, zdravotnictví, sport i ekologii, a podpora výstavby a obnovy Oranžových hřišť jsou otevřeny celoročně. Od začátku února mohou obce, školy, hasiči, skauti i další spolky žádat o podporu na výsadbu zeleně v rámci grantu Stromy, který za dobu svého trvání vrátil do české krajiny přes 100 000 stromů. Rovněž od února je možné podávat granty do programu Oranžový přechod zaměřeného na zvýšení bezpečnosti přechodů pro chodce.

Od března bude pokračovat úspěšný program Neziskovky určený na podporu rozvoje a profesionalizaci českého neziskového sektoru. Nadace zároveň vyhlásí Zaměstnanecké granty pro organizace, v nichž jako dobrovolníci pomáhají zaměstnanci Skupiny ČEZ.

Přehled všech aktuálních grantových řízení i pravidla pro podání žádostí jsou k dispozici na webových stránkách Nadace ČEZ (www.nadacecez.cz).

Přehled grantových programů nadace ČEZ

 

Grantová řízení Nadace ČEZ 2022

Grantové řízení

Příjem žádostí

Oranžové hřiště

Celoročně

Podpora regionů

Celoročně

Stromy

1. 2. – 28. 2. 2022

 

1. 6. – 29. 7. 2022

Oranžový přechod

1. 2. – 29. 4. 2022

Neziskovky

1. 3. – 31. 3. 2022

Zaměstnanecké granty

1. 3. – 31. 3. 2022

 

Vladislav Sobol, mluvčí ČEZ

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,

725 595 417

 

MSK Děti z polské základní a mateřské školy v Orlové mají díky Nadaci ČEZ novou výukovou a zážitkovou zahradu  MSK Liška jako maskot města otevřela Oranžový přechod ve Vrbně pod Pradědem

Joomla SEF URLs by Artio