Město Frýdek-Místek opět připravuje oblíbené Beskydské farmářské trhy. 12. sezóna již tradiční akce s sebou přináší novinku v podobě prodloužení doby konání a sobotní termíny navíc. Stánkaři budou na náměstí prodávat ve všední dny až do 16 hodin.

 Beskydské farmářské trhy jsou ve Frýdku-Místku již tradicí. Za 12 let konání se městu podařilo vybudovat silnou stánkařskou základnu regionálních pěstitelů, farmářů a drobných řemeslníků a některým z nich právě farmářské trhy pomohly rozběhnout jejich podnikání.

Sazenice, cibuloviny a květiny na jaře. V létě pulty plné zralého ovoce nebo podzimní nabídka zeleniny, hřibů z Beskyd a ořechů. Sortiment na pultech stánků na místeckém náměstí Svobody se mění podle ročního období.

Celkem se v roce 2022 uskuteční 19 trhů (včetně Masopustního jarmarku a Zabijačky). Město zahájí sérii tržních čtvrtků 5. května Květinových trhem, následně se budou trhy konat každý sudý čtvrtek. Další novinkou pro letošní sezónu je přidání tří sobotních termínů. Zájemci o prodejní místo, kteří by rádi rozšířili skupinu stánkařů, se stále mohou hlásit (jde zejména o pěstitele květin, zeleniny, ovoce, výrobce kozích ovčích či kravských sýrů, chovatele králíků, kuřat apod.).

Celý článek najdete na https://www.frydekmistek.cz/cz/o-meste/06104135-prodlouzeno-na-farmarskych-trzich-nakoupite-i-odpoledne.html

Zdroj: město Frýdek-Místek

Joomla SEF URLs by Artio