Vzhledem k blížící se době očkování proti onemocnění Covid-19 a nutnosti zajištění tohoto očkování občanům prostřednictvím mj. praktických lékařů, bych vás chtěla informovat o změně organizace ordinačních hodin naší ambulance v nadcházejících měsících.

 

Organizace ordinačních hodin

po, st-pá

6.45 – 8.00 objednaní

8.00 – 9.00

očkování

9.00 – 10.00

akutní stavy

od 10.00 objednaní

út

11.00 – 13.00 akutní stavy

od 13.00 očkování

 

Při psaní tohoto příspěvku mám k dispozici jen velmi omezené informace, je možné, že dojde ke změně organizace ordinačních hodin (aktuální data budeme zasílat pomocí mobilního rozhlasu Baška).

Vzhledem k časové náročnosti s očkováním spojené žádám své klienty, aby si nejlépe během února zajistili dostatek léků na nadcházející měsíce. Pro předpis léků nás kontaktujte emailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., SMS nebo telefonicky 704 798 867.

Jen připomínám, že proti onemocnění Covid-19 je možné se nechat očkovat buď v očkovacím centru (po přihlášení přes webovou aplikaci na adrese crs.uzis.cz), nebo v ambulanci praktického lékaře (po domluvě na termín a čas v naší ambulanci).

Termín zahájení objednávání k očkování do naší ambulance závisí na termínu dodání vakcín. Předpokládáme, že bychom měli zahájit očkování od 1. 3. 2021. Pokud to tak bude, zahájíme objednávání k očkování od 17. 2. 2021 (opět emailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky 704 798 867).

 Přeji pevné zdraví

                                                                                                          MUDr. Věra Žídková, Ph.D.

                                                                                                Všeobecná praktická lékařka Baška