Aktuality

Vážení občané, informujeme Vás o přechodné úpravě provozu na silnici II/477, III/48425 v Bašce (u ZŠ)

Baví Vás práce s dětmi? Chcete pracovat v novém a moderním prostředí dětské skupiny? Pak neváhejte a napište nám. Aktuálně hledáme do dětské skupiny "Školička" v Hodoňovicích chůvu a domovnici. Starat se budete o děti od 1 - 4 let. 

Dne 19. května se na Pržně ztratil zlatý retrívr, slyšící na jméno Eskamilo. Má světlou, rovnou srst a je podsaditý, bez obojku. V případě nalezení volejte na číslo 732 636 254.

Trosečník

Projekt ,,Baška dětem“, který jsme zahájili v březnu tohoto roku Vám nabízí různé aktivity, jak vyplnit volný čas především ve školním roce. Ale co s časem prázdninovým? Obec Baška pro Vás připravuje letní příměstský tábor, který proběhne na přehradě Baška v termínech 15. 7. - 19. 7. a 22. 7. - 26. 7. 2019. Tématem letošního tábora bude ,,TROSEČNÍK“.

S Tříkrálovou sbírkou jsme se letos rozloučili druhé lednové pondělí. Tímto dnem skončilo putování tří králů po obcích, vesničkách a městech Frýdeckomístecka i celé České republiky. Pomyslnou štafetu po statečných kolednících, které od koledování neodradil déšť, sníh ani mráz, převzali pracovníci Charity Frýdek-Místek. Ti se vydali vstříc dobrodružství plného rozpečeťování a počítání obsahu pokladniček.