Komise je poradním orgánem Rady obce a vyjadřuje se k otázkám spojeným s dopravou a bezpečností v obci.

Komise vítá připomínky a podněty občanů, které lze zaslat na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., prostřednictvím kontaktního formuláře nebo předat některému z členů komise.

Členové komise:
Roland Tomáš (předseda)
Petr Alexa, Roman Bohačík, David Vrubel, Bystroň, Ing. Mojmír Válek

Komise je poradním orgánem Rady obce a vyjadřuje se nejen k otázkám sociálním a k otázkám občanských potřeb, ale také k bytovým záležitostem.

Komise vítá připomínky a podněty občanů, které je možno buď zaslat na mailovou adersu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo předat některému z členů komise.

Členové komise:

Jiří Sýkora - předseda           

Dajana Zápalková, Kateřina Korbášová, Dagmar Plucnarová, Elen Opluštilová, Renáta Balvínová, Lea Běčáková, Eliška Brabcová

Povodňová komise se schází při vyhlášení I. stupně povodňové aktivity kteréhokoliv vodního toku v obci Baška. Skládá se ze členů Rady obce Baška a dvou velitelů hasičských jednotek.

Členové komise:

Irena Babicová-předsedkyně

Jan Richter, David Blahut, Radomír Kolek, Roland Tomáš, Jiří Volný, Josef Žák, Lukáš Handrejch, Libor Pavelek

Komise je poradním orgánem Rady obce a vyjadřuje se k otázkám spojeným s školstvím, sportu a aktivit pro mládež.
Jedním z vlastních projektů této komise je projekt Baška dětem.

Komise vítá připomínky a podněty občanů, které lze zaslat na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. prostřednictvím kontaktního formuláře nebo předat některému z členů komise.

Členové komise:
Předseda: Martin Ogořalek
Členové: Richard Bayer, Martin Carbol, Monika Navrátilová, Hana Drastichová, Lukáš Drastich, Pavel Eliáš, Lukáš Handrejch

Joomla SEF URLs by Artio